W trosce o Państwa uśmiech oferujemy profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną.

Każdy przypadek stomatologiczny jest inny - jeżeli Państwa jest trudny czy skomplikowany dla nas jest to dodatkowym wyzwaniem! Obecna stomatologia "radzi" sobie z wieloma, nawet beznadziejnymi przypadkami. Jako lekarze stomatolodzy, oferujemy szeroką gamę usług. Zaczynając od badania i diagnozy, po leczenie i terapię. Staramy się dbać o dobry klimat wizyty, stawiając szczególny nacisk na jakość świadczonych usług i kompleksowy zakres leczenia. Nasz zespół i dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe to gwarancja powodzenia leczenia w wielu, nawet bardzo trudnych przypadkach.

Na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalizm i doskonałe samopoczucie pacjentów. Dlatego tak ważne są dla nas przyjazne relacje i miła atmosfera. Każdy pacjent jest dla nas ważny. Zależy nam na budowaniu długoterminowego zaufania pomiędzy nami, a Państwem.

Posiadmy trzy gabinety zabiegowe, gabinet profilaktyki oraz pracownię RTG. Aby zapewnić Państwu odpowiedni standard i komfort leczenia w naszej pracy wykorzystujemy m.in. RTG cyfrowe zębowe firmy Planmeca, pantomograficzne, cefalometryczne oraz tomograf CBCT (zdjęcia 3D) firmy Myray, mikroskop LEICA, diodowy laser chirurgiczny AMD, laser biostymulacyjny, zestaw do leczenia kanałowego-endopilot niemieckiej firmy Schlumbohm, wirówka do uzyskiwania osocza bogatopłytkowego, aparat do sedacji wziewnej (gaz rozweselający).


Nasz personel

Agnieszka Synowiecka-Rajczyk
lekarz dentysta, specjalista stomatologii ogólnej

Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1994 roku, posiada specjalizację ze stomatologii ogólnej I stopnia. W 2012 ukończyła studia podyplomowe Medycyna Estetyczna dla lekarzy I stopnia, uzyskując tytuł Dyplomowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. W 2021 roku ukończyła międzynarodowe, trzyletnie studia podyplomowe na Uniwersytecie w Krems, uzyskując tytuł Master of Science in Orthodontics.

Jarosław Rajczyk
lekarz dentysta, specjalista stomatologii ogólnej

Ukończył Universitat Leipzig (Niemcy) w 1994 roku, posiada specjalizację ze stomatologii ogólnej I stopnia. Od wielu lat jest trenerem implantologicznym na kursach i szkoleniach dla lekarzy, pierwszy w Polsce uzyskał dyplom Curriculum Implantologicznego ITI - organizacji wyznaczającej wytyczne w zabiegach implantologicznych.

Mateusz Dajczak
lekarz dentysta, specjalista endodonta

Piotr Maludziński
lekarz dentysta

Nadija Marchenko
lekarz stomatolog

Cezary Hejduk
lekarz stomatolog, specjalista chirurgii stomatologicznej

Sylwia Żaczek-Żuk
lekarz stomatolog

Klaudia Mysłek
higienistka stomatologiczna

Justyna Ciupińska
higienistka stomatologiczna

mgr Anna Bińczyk
obsługa pacjenta

Aldona Wodzisławska
higienistka stomatologiczna

Katarzyna Choryłek
asystentka stomatologiczna

Magdalena Jarzębska
asystentka stomatologiczna