W trosce o Państwa uśmiech oferujemy profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną.

Każdy przypadek stomatologiczny jest inny - jeżeli Państwa jest trudny czy skomplikowany dla nas jest to dodatkowym wyzwaniem! Obecna stomatologia "radzi" sobie z wieloma, nawet beznadziejnymi przypadkami. Jako lekarze stomatolodzy, oferujemy szeroką gamę usług. Zaczynając od badania i diagnozy, po leczenie i terapię. Staramy się dbać o dobry klimat wizyty, stawiając szczególny nacisk na jakość świadczonych usług i kompleksowy zakres leczenia. Nasz zespół i dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe to gwarancja powodzenia leczenia w wielu, nawet bardzo trudnych przypadkach.

Na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalizm i doskonałe samopoczucie pacjentów. Dlatego tak ważne są dla nas przyjazne relacje i miła atmosfera. Każdy pacjent jest dla nas ważny. Zależy nam na budowaniu długoterminowego zaufania pomiędzy nami, a Państwem.

Posiadmy trzy gabinety zabiegowe, gabinet profilaktyki oraz pracownię RTG. Aby zapewnić Państwu odpowiedni standard i komfort leczenia w naszej pracy wykorzystujemy m.in. RTG cyfrowe zębowe firmy Planmeca, pantomograficzne, cefalometryczne oraz tomograf CBCT (zdjęcia 3D) firmy Myray, mikroskop LEICA, diodowy laser chirurgiczny AMD, laser biostymulacyjny, zestaw do leczenia kanałowego-endopilot niemieckiej firmy Schlumbohm, wirówka do uzyskiwania osocza bogatopłytkowego, aparat do sedacji wziewnej (gaz rozweselający).


Nasz personel

Agnieszka Synowiecka-Rajczyk
lekarz dentysta, specjalista stomatologii ogólnej

Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1994 roku, posiada specjalizację ze stomatologii ogólnej I stopnia. W 2012 ukończyła studia podyplomowe Medycyna Estetyczna dla lekarzy I stopnia, uzyskując tytuł Dyplomowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. W 2021 roku ukończyła międzynarodowe, trzyletnie studia podyplomowe na Uniwersytecie w Krems, uzyskując tytuł Master of Science in Orthodontics.

Jarosław Rajczyk
lekarz dentysta, specjalista stomatologii ogólnej

Ukończył Universitat Leipzig (Niemcy) w 1994 roku, posiada specjalizację ze stomatologii ogólnej I stopnia. Od wielu lat jest trenerem implantologicznym na kursach i szkoleniach dla lekarzy, pierwszy w Polsce uzyskał dyplom Curriculum Implantologicznego ITI - organizacji wyznaczającej wytyczne w zabiegach implantologicznych.

Mateusz Dajczak
lekarz dentysta, specjalista endodonta

Piotr Maludziński
lekarz dentysta

Nadija Marchenko
lekarz stomatolog

Cezary Hejduk
lekarz stomatolog, specjalista chirurgii stomatologicznej

Sylwia Żaczek-Żuk
lekarz stomatolog

Patrycja Kokot
lekarz stomatolog

Klaudia Mysłek
higienistka stomatologiczna

Justyna Ciupińska
higienistka stomatologiczna

mgr Anna Bińczyk
obsługa pacjenta

Aldona Wodzisławska
higienistka stomatologiczna

Katarzyna Choryłek
asystentka stomatologiczna

Magdalena Jarzębska
asystentka stomatologiczna